שק"ל חווה חקלאית חנ"מ בוגרים- רחובות
חווה החקלאית יש מרכז יום לאנשים עם צרכים מיוחדים בני 21 ומעלה. בת השירות משתלבת בסדר יום של סדנאות וחוגים, ועבודה בחווה החקלאית, חיבור לטבע
חווה החקלאית יש מרכז יום לאנשים עם צרכים מיוחדים בני 21 ומעלה. בת השירות משתלבת בסדר יום של סדנאות וחוגים, ועבודה בחווה החקלאית, חיבור לטבע
אגף של"ח (שדה לאום חברה) וידיעת הארץ במנהל חברה ונוער אחראי להובלת תהליכים חינוכיים-ערכיים להכרת הארץ ולאהבת המולדת בקרב בני נוער. הלמידה לצד ההתנסות החווייתית תורמת לעיצוב דמותו של הפרט, לעידוד לעשייה ויוזמה ולטיפוח מעורבות חברתית ומחויבות לארץ ולמדינת ישראל.
המרכז הרפואי קפלן שייך לקבוצת כללית והוא משרת אוכלוסייה של כמיליון תושבים מהסביבה. קפלן עוסק בקידום המצוינות, שואף להתפתחות טכנולוגית ענפה ודואג לספק למטופלים יחס אישי, תומך ומסור.
מגן דוד אדום הינו ארגון ההצלה הלאומי של מדינת ישראל. פעילות הארגון ענפה ומשתרעת על פני תחומים רבים, החל בהגשת עזרה ראשונה, התרמת דם וכלה בהדרכת הציבור הרחב בקורסי עזרה ראשונה והחייאה. המתנדבים במד"א משולבים בכל התחומים ומגן דוד אדום רואה בהתנדבות ערך חיוני, המהווה אבן יסוד לארגון כולו.
ביה"ס יסודי השוכן בשכונת אושיות בעיר. רבים מתלמדי ביהס מגיעים ממשפחות במצב סוציו אקונומי נמוך מאוד וחלקם מטופלים ע"י הרווחה.
"שירותי בריאות כללית" הוא ארגון הבריאות הגדול, הוותיק והמתקדם בישראל. המתנדבים הם נדבך חשוב ומשמעותי בחיי היום־יום של כללית. מדובר בקבוצה גדולה ואיכותית שנמצאת בכל צומת של הגשת סיוע לחולים ולבני משפחותיהם. הם ממלאים תפקידים שונים מתוך מחויבות אישית, אחריות חברתית ונטיית לב לתרום לזולת.
שירות מבחן לנוער הוא שירות טיפולי-סוציאלי סמכותי אשר שייך למשרד העבודה, הרווחה והשירותים החברתיים. השירות מאבחן ומטפל בקטינים/ות שהופנו על ידי המשטרה לאחר שנחשדו בביצוע עבירה פלילית או שנמצאו אשמים בביצוע עבירה ומטופלים בשירות המבחן על-פי צו בית משפט. השירות פועל במקצועיות בעזרת מגוון תוכניות ומיומנויות טיפוליות, בשיתוף הקטינים, משפחותיהם והקהילה. כל זאת למניעת התנהגות…
בית ספר מקצועי לנוער נושר/בסיכון בכיתות ט'-יב'. התלמידים נשרו לרוב ממסגרות חינוך רגילות, על רקע קשיים לימודיים או קשיי השתלבות ובעיות התנהגות. בביה"ס הם משלבים לימודים עיוניים ומגמות מעשיות מגוונות כדוגמת: טבחות, מכונאות רכב, ספרות ועוד. המטרה היא לאפשר לבני הנוער לרכוש מקצוע ע"י שילוב של לימודים ועבודה ולגשת למספר בגרויות. בנות השרות עוזרות לתלמידים…
סאסא סטון – קו אור הינו מיזם חינוכי המפעיל תכנית ייחודית לילדים המאושפזים בבתי חולים. הפעילות מתרחשת במרכזים החינוכיים בבתי חולים ומהווה חלק בלתי נפרד מהעשייה של הצוות החינוכי במקום.