משרד הבטחון – ירושלים – שיל"ת
יעוד משרד הביטחון הינו לעצב את יעדי הביטחון הלאומי שבאחריותו ולממשם, לתמוך את בניין הכוח של צה"ל ופעולתו ולהשלימם במישורי חברה, טכנולוגיה, תעשייה ויחסי חוץ ביטחוניים.
יעוד משרד הביטחון הינו לעצב את יעדי הביטחון הלאומי שבאחריותו ולממשם, לתמוך את בניין הכוח של צה"ל ופעולתו ולהשלימם במישורי חברה, טכנולוגיה, תעשייה ויחסי חוץ ביטחוניים.
עמותת הזנק -לעתיד מפתחת ומפעילה תוכניות לקידום בני נוער מהפריפריה המגיעים ממשפחות ממצב סוציו-אקונומי נמוך, השאיפה להביאם להעצמה אישית, לצמצם פערים חברתיים ולעודד למנהיגות חברתית באמצעות חינוך והשכלה.
במקום שני תפקידים עיקריים: הראשון במחלקת הצילומים: בעקבות החלטת הממשלה, לפתוח את "אוסף התצלומים הלאומי" (מדובר בכ- 200,000 תצלומים), אשר בלשכת העתונות הממשלתית לציבור הרחב ללא תשלום, עלינו להיערך מבעוד מועד בכדי לאפשר עדכון, אירכוב, והעלאת הצילומים לאתר האינטרנט בצורה מיטבית במטרה לספק את השרות לכל דורש, בזמן אמת ובאיכות ללא פשרות. השני במחלקה לקשר…
סאסא סטון – קו אור הינו מיזם חינוכי המפעיל תכנית ייחודית לילדים המאושפזים בבתי חולים. הפעילות מתרחשת במרכזים החינוכיים בבתי חולים ומהווה חלק בלתי נפרד מהעשייה של הצוות החינוכי במקום.
עמותת ביקורים התחילה בשנת 2011 כעמותת "שישי שמח" ,מאז העמותה גדלה והתפתחה מאוד, ומספקת מקום התנדבות למאות מתנדבים ומשמחת אלפי מאושפזים בשנה. ולאחר 10 שנות פעילות שונה השם ל- "ביקורים" המייצג את המהות האמיתית של פעילותה- לבקר לעודד ולשמח מאושפזים.
מוזיאון המדע הינו מוזיאון אינטראקטיבי שמטרתו לעורר את הסקרנות, להעמיק את ההבנה בעולם המדע והטכנולוגיה ולקרב את הקהל הרחב לעולם המדע.
המרכז הרפואי הדסה בירושלים פעול למען עולם טוב יותר באמצעות טיפול, חינוך ומחקר רפואיים. בתי החולים של הדסה בירושלים, בעין כרם ובהר הצופים, מציעים מערכת ענפה של שירותים רפואיים מתקדמים, מספקים תוכניות רפואיות לקהילה, מקיימים מרפאות חוץ ונותנים שירותים רפואיים מתקדמים.
מעון תמ"ת לגילאי 3.5 חודשים עד שנתיים. צוות מסור ואוהב מחפשים בת שירות עם לב גדול שאוהבת תינוקות וילדים.
בית הספר לחרשים פועל לקיום מסגרת חינוכית ייחודית לתלמידים בעלי ליקויי שמיעה, יהודים וערבים כאחד. בנוסף ללקות השמיעה רבים מהילדים סובלים גם מבעיות נוספות כגון פיגור קל, שיתוק מוחין, לקות למידה ובעיקר חסך סביבתי המוביל לעיתים לבעיות התנהגות. אוכלוסיית בית הספר מגוונת מאוד וכוללת שילוב של תלמידים יהודים וערבים, חילוניים, דתיים ומסורתיים.