סרטונים בשירות

המתנדבים שלנו

שירות לחיים בעמק הצבאים

#נא_להכיראגוז חורש רצתה לעשות שירות במקום שמשלב טבע, בעלי חיים, למידה ועזרה לחברה בדרך ייחודית ומשמעותית. על פארק עמק הצבאים בירושלים שמעתם? בואו תראו איך נראה מקרוב השירות שאגוז חלמה עליו! קיבלתם פטור משירות צבאי? חייגו 6129* או שלחו לנו הודעה, ויחדיו נמצא את התפקיד הנכון עבורכם. קרדיט: גיורא קריב הפקות | Amir Balaban

פורסם על ידי ‏עמותת שלומית - שירות לאומי אזרחי‏ ב- יום ראשון, 25 בנובמבר 2018
מה הסטורי שלך? החממה האקולוגית בעין שמר

שבוע הסטורי מתחיל עם בני השירות נועם ויאיר מהחממה האקולוגית בעין שמר. החממה היא מרכז חינוכי חדשני הנועד להעשיר, להעמיק ולהרחיב את הלמידה הבית ספרית, לסייע בחיבור התלמידים לעולם המחקר והתעשייה, ולייצר עם התלמידים חוויית למידה משמעותית עבורם.ראו כמה נמרצים הם בשבע בבוקר!רוצים לספר מה הסטורי שלכם/ן? נשמח לשמוע!

פורסם על ידי ‏עמותת שלומית - שירות לאומי אזרחי‏ ב- יום ראשון, 27 במאי 2018
אורט טבריה

שבוע הסטורי ממשיך עם בנות השירות אסתר ואורי, המתנדבות בבית ספר אורט טבריה וגרות בדירת שירות עם נוף לכנרת. אי אפשר לפספס את תחושת השליחות המפעפעת בהן!גם את/ן רוצים/ות לספר מה הסטורי שלכם/ן? נשמח לשמוע!

פורסם על ידי ‏עמותת שלומית - שירות לאומי אזרחי‏ ב- יום שלישי, 29 במאי 2018
נא לגעת

שבוע הסטורי ממשיך עם "נא לגעת" בנמל יפו, מרכז תרבות ואומנות ללא מטרות רווח, יחיד במינו בעולם, המהווה מקום מפגש בין אנשים חרשים-עיוורים, חרשים ועיוורים והקהל הרחב. איתמר, אחד מחמשת בני השירות המסורים במקום, נותן לנו הצצה ליום שגרתי לא שגרתי בעליל ומספר על חוויית השירות האישית שלו. גם את/ן רוצים/ות לספר מה הסטורי שלכם/ן? נשמח לשמוע!

פורסם על ידי ‏עמותת שלומית - שירות לאומי אזרחי‏ ב- יום רביעי, 30 במאי 2018
התקנים שלנו - "בית ברחוב חיים"

#התקנים_שלנוללורן ותמר, מתנדבות ב"בית ברחוב חיים" – בית הנועד להעניק קורת גג חמה לנערים במצבי סיכון ובמשבר, יש כמה טיפים שווים במיוחד להציע לכם בצעדים הראשונים בשירות הלאומי. אחד מהם הוא "להיות הכי כנים עם עצמכם ועם הרכזת – וכך יוכלו לכוון אתכם למקום שהכי מתאים לכם, שזה בדיוק מה שקרה לי". בואו להציץ בבית הכי חם באזור חיפה, ולהכיר מקרוב את לורן ותמר!לליווי צמוד והכוונה של הרכזות שלנו במציאת התפקיד הנכון עבורכם, שלחו הודעה או חייגו 6129*.הבית ברחוב חיים

פורסם על ידי ‏עמותת שלומית - שירות לאומי אזרחי‏ ב- יום שני, 28 בינואר 2019
יובל קירש מתנדב בעמותת אתגרים

#התקנים_שלנומחפשים שירות לאומי חווייתי ולא שיגרתי? בואו לשלב ולהעצים אוכלוסיות מגוונות בעלות צריכים מיוחדים בעמותת Challenge | אתגרים, דרך פעילות אתגרים בטבע הכוללת: טיפוס על חבלים, רכיבה על אופניים, שייט, טיולי אתגר ועוד. מלבד הנחיית הקבוצות השבועית, משתתפים המתנדבים בסמינרים מקצועיים, פעילויות ייחודיות, ישיבות של צוותי ההדרכה וסופי שבוע משותפים. למועמדים המתאימים תינתן אפשרות לדירת שירות באיזור הצפון, הדרום וירושלים. לפרטים נוספים על השירות והצטרפות, חייגו 6129* או הקליקו >> https://bit.ly/2F5pfgs

פורסם על ידי ‏עמותת שלומית - שירות לאומי אזרחי‏ ב- יום חמישי, 3 בינואר 2019

הבוגרים שלנו

הבוגרים של שלומית

#הבוגרים_שלנומנשה רצה להחזיר למדינה את מה שהוא קיבל ממנה בצעירותו, רק שעל הדרך הוא מצא גם עבודה לחיים – כי כשעושים טוב, מקבלים טוב חזרה! "השירות הלאומי תרם לי מאוד. אני מרגיש הרבה יותר בוגר ואחראי. אני מבסוט שהגעתי לאן שהגעתי". רוצים גם לסגור מעגל ולתרום בדרך שחשובה לכם? שלחו הודעה או חייגו 6129*.

פורסם על ידי ‏עמותת שלומית - שירות לאומי אזרחי‏ ב- יום ראשון, 30 בדצמבר 2018
הבוגרים של שלומית

#הבוגרים_של_שלומיתמאז שהייתה קטנה חלמה רות להיות רופאה, אבל הפחד ממחטים ודם לא הניח לה. "השירות הלאומי בקופת חולים מכבי ובמד"א, היה מן פשרה כזאת ללכת להיחשף לתחום במסגרת מבוקרת, לראות אם זה מתאים לי". האם רות הצליחה להתגבר על הפחד? בואו תראו. גם לכם מגיע שירות שיתאים לתחומי העניין שלכם, שלחו לנו הודעה או חייגו 6129* ונעזור לכם למצוא את התפקיד שרציתם!

פורסם על ידי ‏עמותת שלומית - שירות לאומי אזרחי‏ ב- יום שלישי, 18 בדצמבר 2018
הבוגרים של שלומית

#הבוגרים_שלנוכשאורלי החלה את דרכה כבת שירות במועדונית לילדים בסיכון ברווחה של קריית מוצקין, היא לא האמינה שעשור לאחר מכן היא תנהל בעצמה מועדונית לילדי פליטים בדרום תל-אביב ותוביל פרויקטים של חונכות אישית, לימודית ורגשית. קחו רגע לצפות במסעה המרתק של אורלי בעשר השנים האחרונות!רוצים גם לעשות שירות לאומי אזרחי שיפתח בפניכם הזדמנות להשתלבות בשוק העבודה? שלחו אלינו הודעה או חייגו 6129*.

פורסם על ידי ‏עמותת שלומית - שירות לאומי אזרחי‏ ב- יום ראשון, 23 בדצמבר 2018

סיכום שנה

סליחה על השאלה

מתנדבי השירות הלאומי של שלומית סוגרים שנה בלתי נשכחת, עם תשובות לשאלות הכי חשובות:

פורסם על ידי ‏עמותת שלומית - שירות לאומי אזרחי‏ ב- יום ראשון, 21 ביולי 2019
תודה לרכזות

אי אפשר לסיים את השנה המעולה שעברנו, בלי להגיד תודה למי שתמיד עוזרות, מקשיבות, מסייעות ומכוונות בסבלנות ובשמחה - הרכזות שלנו!

פורסם על ידי ‏עמותת שלומית - שירות לאומי אזרחי‏ ב- יום ראשון, 21 ביולי 2019
אז מה היה לנו השנה?

אז איך מסכמים שנה של תרומה לקהילה, התפתחות, למידה וחוויות שנשארות לכל החיים? הנה כמה מהרגעים הכי יפים שעברו המתנדבים שלנו בשנה החולפת:

פורסם על ידי ‏עמותת שלומית - שירות לאומי אזרחי‏ ב- יום ראשון, 21 ביולי 2019

0 comments on “סרטונים בשירות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *