שם מקום השירות:
קמ"ג
![כפתור2 כפתור2](https://www.shlomit.org.il/wp-content/uploads/2018/02/כפתור2-70x70.jpg)
תיאור המקום:
הקריה למחקר גרעיני בנגב (קמ"ג) הוקמה בשנת 1959. מטרתה לקיים פעילות מחקרית, לימודית ויישומית שנועדה להרחיב ולהעמיק את הידע הבסיסי במדעי הגרעין ולהוות תשתית לפיתוח של האנרגיה הגרעינית והשימוש בה. במרכז מתבצעים מחקרים ושיתופי פעולה מדעיים וטכנולוגיים עם מרכזים רבים בארץ ובעולם.
![5 5](https://www.shlomit.org.il/wp-content/uploads/2018/10/5-70x70.jpg)
דרישות התפקיד:
תפקיד בנות השירות הינו משרדי מסווג והמיונים נערכים בסביבות חנוכה.
![button form new 4 button form new 4](https://www.shlomit.org.il/wp-content/uploads/2018/10/button-form-new-4-70x70.jpg)
סניפים:
נגב
![button form new 6 button form new 6](https://www.shlomit.org.il/wp-content/uploads/2018/10/button-form-new-6-70x70.jpg)
שעות עבודה:
בוקר
![כפתור3 כפתור3](https://www.shlomit.org.il/wp-content/uploads/2018/02/כפתור3-70x70.jpg)
ליצירת קשר:
חייגו: 6129*
![כפתור1 כפתור1](https://www.shlomit.org.il/wp-content/uploads/2018/02/כפתור1-70x70.jpg)
0 comments on “קמ"ג”