לשכת המנכ”לית

1 משרד אבישג משה

אבישג אזולאי משה

מנכ”לית העמותה [email protected]

שני אביבי

שני אביבי

עוזרת מנכ”לית [email protected] 03-7564807

שני חן

עוזרת מנכ”לית יוצאת [email protected] 036129202 שלוחה 121

צוות מוביל

מרכז דנה דרי

דנה דרי

סמנכ”לית מתנדבים [email protected] 03-6129202

ניר ויטנברג

ניר ויטנברג

סמנכ”ל ארגון והון אנושי [email protected]

ענת ארדיטי

מנהלת אגף תכניות מיוחדות [email protected] 050-8884454

אסנת צדוק

מנהלת שיל”ת וירושלים [email protected] 050-8884460

ורד ברנע

מנהלת מחוז צפון [email protected] 050-8289306

5 עמקים מיה יגל

מיה יגל

מנהלת האגף הערבי והדרוזי [email protected] 050-8289303

לימור מבורת

מנהלת מחוז מרכז [email protected] 050-8884463

לימור נעים

מנהלת מחוז דרום וירושלים [email protected] 050-8884450

המערך הסוציאלי

לירון גולן

עו”סית ורכזת המערך הסוציאלי [email protected] 03-7564828

מדור שיבוצים

מינה אנגל הראל

מנהלת מדור שיבוצים [email protected] 03-7564810

לימור אופיר

לימור אופיר

כרטיס מתנדב,אישורי שירות [email protected] 03-7564827

מאיה קליין

מאיה קליין

מנהלת שיבוצים שיל”ת [email protected] 03-7564817

שיבוצים שיל”ת

שיבוצים שיל”ת 03-7564814

מלי אביטן

מלי אביטן

רפרנטית שיבוצים מחוז צפון ונחשול [email protected] 03-7564823

מיכל סין

רפרנטית שיבוצים מחוז מרכז [email protected] 03-7564819

גלית מוריץ

שיבוצים של מועמדים/ות [email protected] 03-7564805

ענבר וודקה

מגזר ערבי,בקרה וטופס מעבר [email protected] 03-7564808

פרלה לוי (מחליפה: מאיה הלפר)

רפרנטית שיבוצים מחוז דרום ותכניות מיוחדות [email protected] 03-7564811

מדור מתנדבים פעילים ודיווחים

אורטל מועלם

אחראית מרכז דיווחים [email protected] 03-7564800

מוריה אברהם

נוכחות מתנדבים

אפרת עוזרי

אפרת עוזרי [email protected]

הדר קרמר

נוכחות מתנדבים

קארין מדינה

נוכחות מתנדבים

אורנה ממן

דיווחי מתנדבים,ועדה רפואית [email protected] 03-7564816

מחלקת ארגון והון אנושי

ניר ויטנברג

ניר ויטנברג

סמנכ”ל ארגון והון אנושי [email protected]

יהודית קרפף

רכזת פיתוח משאבים [email protected]

אביגיל אפרתי

רכזת ניהול מידע [email protected] 03-7564830

הדר פז להב

רכזת משאבי אנוש [email protected] 03-6129202 שלוחה 185

דקלה בר אורין

רכזת הדרכה ארצית [email protected]

דרור כץ

רכז תפעול ופרוייקטים [email protected]

איציק שקורי

רכז דיור [email protected] 050-8289304

אריאלה ליבסקינד

מרכזיה [email protected] 03-6129202

הנהלת חשבונות

רונית קחלון

רונית קחלון

מנהלת מחלקת הנהלת חשבונות [email protected]

סימה שמעי

סימה שמעי

מנהלת חשבונות [email protected] 03-7564802

רעות אלטבך

מנהלת חשבונות [email protected] 03-7564813

ענבל דואק

מנהלת חשבונות [email protected] 03-7564812

מחוז צפון

ורד ברנע

מנהלת מחוז צפון [email protected] 050-8289306

5 עמקים חופית קרמר

חופית קרמר

יזרעאל, קריית טבעון, עפולה ומגדל העמק [email protected] 050-8844541

יעל דוקלר

שיל”ת צפון [email protected] 050-8440563

עטרה רוטנברג

שיל”ת גליל מערבי [email protected] 050-8844532

שחר זימרן

שיל”ת הקריות [email protected] 050-8289309

טלי זריהן

שיל”ת חיפה והקריות [email protected] 050-8440563

מאיה מונסטרסקי (מחליפה: ליבי גולן)

טבריה, סובב כנרת [email protected] [email protected] 050-8882439

ריקי שכטר

כרמיאל [email protected] 050-8289302

אורטל בר און

עכו, ביה”ח נהריה וקיבוץ הרדוף [email protected] 050-8884483

גלית ארליך

חיפה ונשר [email protected] 050-8440571

יוליה קוגן

יוליה קוגן

גליל מערבי [email protected] 050-8884467

טלי וסרמן

טלי וסרמן

קריות [email protected] 050-8884490

מחוז מרכז

לימור מבורת

מנהלת מחוז מרכז [email protected] 050-8884463

ספיר עזרא

תל אביב מרכז [email protected] 050-8289310

שרי בן עוזרי

רחובות-ראשון לציון [email protected] 050-8884462

ענבר תורג’מן

שרון צפוני ולב השרון [email protected] 050-8884464

שיר דורון

שרון דרומי [email protected] 050-8440575

יאנה כהן

רמת גן, גבעתיים [email protected] 050-8845021

ליטל ואן דן הובן (מחליפה: קרן אור לוי כזום)

פתח תקוה, בקעת אונו [email protected] 050-8884478

שירן מרודי

חולון, בת ים, רמלה ולוד [email protected] 050-8289310

טל גבאי (מחליפה: ויקי כהן)

תל אביב יפו [email protected] 050-8441006

נעם המבורסקי

רמלה לוד – מודיעין [email protected] 050-8884457

דניאלה פילדס

תל אביב יפו + נחשול טראנס [email protected] 050-8882531

 שיל”ת ירושלים ומרכז

אסנת צדוק

מנהלת שיל”ת וירושלים [email protected] 050-8884460

נופית רחמים

רכזת שיווק ופיתוח שיל”ת [email protected] 050-8440034

4 שילת ענבל ויאטר

ענבל ויאטר

שיל”ת שרון דרומי ומנחה איזורית שיל”ת מרכז [email protected] 050-8440560

4 שילת שני דמתי

שני דמתי

הדרכה שיל”ת [email protected] 050-8289312

אורטל שלמה

שיל”ת ירושלים [email protected] 050-8289311

ליזה עזרן

שיל”ת ביה”ח הדסה ומד”א ירושלים [email protected] 050-8884562

יעל חגי – טרייטל

שיל”ת ירושלים [email protected] 050-8440567

4 שילת מוריה ברוכין

מוריה ברוכין

שיל”ת ראשון לציון [email protected] 050-8440561

חן בן שלום

שיל”ת-שירות בעליה ירושלים [email protected] 050-8440546  

אילה האוזי

שיל”ת-שירות בעליה ירושלים [email protected] 050-8568883

נעמי ג’נה

שיל”ת-שירות בעליה ירושלים [email protected] 050-8440014

ענת מן

שיל”ת אח”י פתח תקוה [email protected] 050-8844094

אושרית מואטי (מחליפה: יוכי חדד)

שיל”ת ביה”ח תל השומר וקרית אונו [email protected] [email protected] 050-8440574

תמר לאה אברהם

שיל”ת פתח תקוה, אזור, לוד [email protected] 050-8844542

עדן דיגה

שיל”ת מרכז [email protected] 050-8440562

שרון ועמקים יעל דהן

יעל דהאן הוכברג (מחליפה: ליאור פלמון)

שיל”ת לב השרון ושרון צפוני [email protected] 050-8884828

סיון דעי (מחליפה: לישי לוגסי)

שיל”ת שרון דרומי [email protected] [email protected] 050-4488389

מחוז דרום וירושלים

לימור נעים

מנהלת מחוז דרום וירושלים [email protected] 050-8884450

2 דרום ליאת סויסה

ליאת סויסה

אשדוד [email protected] 050-8884453

עדי שמש

לכיש ואשקלון [email protected] 050-8884485

דבורה

דבורה היוז

נתיבות+נחשול שדרות [email protected] 050-8884452

2 דרום רעות בן סימון

רעות בן סימון

באר שבע ונגב מזרחי [email protected] 050-8289305

2 דרום שירה אהרון

שירה אהרון

באר שבע מרכז ואופקים [email protected] 050-8884479

טל זמורה

ירושלים בית שמש [email protected] 050-8884817

מאיה איתן

ירושלים [email protected] 050-8884473

שירה כהן

שיל”ת לכיש [email protected] 050-8884465

חני הנדל

שיל”ת דרום [email protected] 050-8289307

קשת רוטנמר קטאן (מחליפה: אוריה גוסלס)

שיל”ת אשדוד [email protected] 050-8440576

דיקלה טל

שיל”ת שפלה [email protected] 050-88844645

4 שילת שני פחימה

שני פחימה

שיל”ת שדרות [email protected] 050-4412388

אגף תכניות מיוחדות

ענת ארדיטי

מנהלת אגף תכניות מיוחדות [email protected] 050-8884454

תמנע דקמן מנטל

שיבולת כנפיים [email protected]

מורן ירוחם כהן

שיבולת דרום [email protected] 050-8440354

אומ אורנה שלזינגר

אורנה שלזינגר

שיבולת לכיש [email protected] 050-8874446

חגית שכטר הורביץ

שיבולת מרכז [email protected] 050-8440248

אירית חיימוביץ

שיבולת ירושלים [email protected] 050-8884489

נעמה אביטל

שיבולת עפולה, בית שאן [email protected] 050-8884470

איריס סופר ממיה (מחליפה: רונית רז)

שיבולת גליל מערבי [email protected], [email protected] 050-6588810, 050-8440520

שירלי חזיז

שיבולת שרון דרומי [email protected] 050-8845015

מרגלית בלאי

שיבולת שרון צפוני [email protected] 054-7765895

אילנית אהרוני

שיבולת שפלה [email protected] 050-8884456

3 אומ מירית כץ היקרי

מירית כץ היקרי

שיבולת מחוז דן [email protected] 050-8440060

3 אומ אסתי פורים

אסתי ברעד פורים

שלהבת+שע”ל- מרכז [email protected] 050-8884461

אגף החברה הערבית והדרוזית (עו”ד)

5 עמקים מיה יגל

מיה יגל

מנהלת האגף הערבי והדרוזי [email protected] 050-8289303

חמודי אבו סאלח

חמודי אבו סאלח

בוסתן, נצרת [email protected] 050-8440578

איא מחאג’נה

ואדי ערה [email protected] 050-8884476

רואא קאסם

משולש דרומי [email protected] 050-8440243

דאנה חלבי

דאנה חלבי

דלית אל כרמל ועוספיה [email protected] 050-8289313

היבא בגדדי

ערבי-גליל [email protected] 050-8440570

לינה איסמעיל

לינה איסמעיל

ירכא וג’וליס [email protected] 050-8440526

אריג’ ג’אנם

נפת סכנין [email protected] 050-8889546

ניבין זועבי

גלבוע, איכסאל [email protected] 050-8440564

אמירה גדיר

טמרה-בועיינה נוג’דאת [email protected] 050-8440081

אימאן אבו גרבוע

מגייסת ורכזת רהט [email protected] 050-8844705

אמירה אבו קוידר

מגזר נגב [email protected] 050-8440573