מגוון גרעינים בשיל”ת

גרעין יבנאל

עם נוף יפה ונחל ליד, יש עיירה מקסימה וחמה בשם יבנאל. בגרעין שלנו יש עבודה קהילתית עם כל סוגי האוכלוסיה. דתיים, חילונים ומסורתיים. תפקידי הבנות מגוונים ומאתגרים. קומונרית בסניף בני עקיבא, רכזת נוער, עבודה עם חיות בפינת החי עם ילדים ומבוגרים, פרוייקט והדרת, תיכון חילוני, בתי ספר יסודיים, חונכויות עם ילדים עם צרכים מיוחדים, חונכויות עם ילדי רווחה, עזרה לעולים חדשים מצרפת. פרוייקטים משותפים עם המתנ“ס. פעילויות סביב חגים וכמובן קשר קרוב עם הקהילה החמה ביבנאל.

רכזת: יעל דוקלר 050-8440569

גרעין בנימינה

גרעין של משפחות צעירות שבחרו להחיות מחדש את בנימינה והסביבה. הבנות משולבות בחינוך בבתי הספר, במועדונית רווחה, בפרוייקטים קהילתיים בטבע, במסגרת קידום נוער ובבני עקיבא בחבריא א וב‘. לכל בת, משפחה מארחת מהישוב.

רכזת: יעל דהאן 050-8884828

גרעין שלומי

שלומי היא עיירת פיתוח בגליל המערבי, בעלת אופי חם ומקבל. בנות השרות שותפות לעשייה בחינוך הפורמלי בבתי הספר בישוב ובפעילות מחלקת הילדים והנוער במתנ“ס, במסגרת תנועת נוער, במועדוניות, בתים חמים לנוער בסיכון, קורס מדצים ועוד..

רכזת: רחלי קולה 050-8844532

גרעין נוער כפר יונה

כפר יונה הינו ישוב קהילתי, ברובו חילוני. בישוב אוכלוסיה הטרוגנית מאוד- שכונות בהן אוכלוסיה מרקע סוציו אקונומי נמוך, בינוני וגבוה. קהילת יהודי אתיופיה, עולים מחבר העמים, אוכלוסיה דתית, מסורתית וחילונית. בנות הגרעין משולבות בקהילה, בעיקר עם הנוער ובתחומים השונים בשעות הבוקר ובשעות אחר הצהריים והערב. הבנות עובדות עם קהילת יהודי אתיופיה בכל הגילאים, עם נוער חילוני, מסורתי ודתי. וכן ילדים ומשפחות. * כל תקן בכפר יונה יכול להשתלב עם הגרעין

רכזת: יעל דהאן 050-8884828

גרעין אזור

מועצה שלווה ומשפחתית בלב המרכז עם קהילה מגוונת של חילונים ודתיים. צוות חם ועוטף. הבנות משתלבות בקהילה בתפקידים מגוונים: הובלה ויוזמה בפרוייקטים ערכיים בתחום הרווחה והחברה. במרכז זהות יהודית, בבתי הספר הממלכתי ובממ”ד, בקומונה בבני עקיבא, בגני ילדים, ברווחה ובחינוך המיוחד

רכזת: עדן דיגה 050-8840562

גרעין צפריה

מושב משפחתי במרכז הארץ. עם נוף מדהים ושכנים טובים. מאפשר לכן לשלב שירות במגוון תפקידים משמעותיים ומאתגרים: ריכוז נוער, קומונה, חינוך ועוד אוכלוסיות מגוונות. הכל באוירה פסטורלית ובסביבה אוהבת וחמה עם המון מקום ליוזמה יצירתיות ונתינה.

רכזת: אושרית מואטי 050-8440574

גרעין כפר תבור

ישוב מעורב עם חיי קהילה שוטפים.הבנות משולבות בעשייה במגוון רחב של תחומים: מועדוני נוער, מתנ”ס, ילדים, אוכלוסיות עם צרכים מיוחדים, השומר החדש, ועוד.. וכל זה לצד נוף גלילי פסטורלי למרגלות הר תבור.

רכזת: יעל דוקלר 050-8440569

גרעין אח"י

“עמותת אח”י מאמינה שהמפתח לשוויון אזרחי טמון ביצירת הזדמנויות שוות לנוער הישראלי. העמותה מפעילה שלל פרויקטים ברחבי הארץ שמטרתם לגשר בין מגזרים, להעצים אוכלוסיות מוחלשות ולפתח מנהיגות צעירה מקרב אותן אוכלוסיות”  באח”י תזכי להעביר מורשת ויהדות בתיכונים ממלכתיים ולהתנדב בפרוייקטים ייחודיים – בוקר ולסרוגין אחה”צ. הפרוייקט מתקיים: באשדוד רכזת: הדר אביטן 050-7678885

בקריות רכזת: רחלי קולה 050-8844532

בראשל״צ רכזת: מוריה ברוכין 050-8440561

בנהלל רכזת: יעל דוקלר 050-8440569